Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımda

blank

Sehnaz Askeroglu Academy

Ben Kimim?

Eskişehir’de doğdum, büyüdüm. Hayatimin aslında tek özeti sürekli öğrenmek sürekli değişik bir şeyler yapmak. Küçük yaslardan beri hiç durmadım diyebilirim. Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Teknik Üniversite derken tam bir sayısalcı olsam da insan ilişkileri ve sosyal bilimler hep en önemli alan oldu hayatımda.

Ana mesleğim mühendislik. İşletme Mühendisliği okuyarak hem teknik hem de yönetsel bir davranış disiplini kazandım. Yani sahip olduğum uzmanlık hem şirket yönetebilecek hem de üretim yapabilecek düzeyde. Yaklaşık 11 yıl uluslarası şirketlerde marka yönetimi, pazarlama yönetimi ve pazarlama iletişimi yönetimi yaptıktan sonra 2015 yılında esim Ufuk Askeroglu ile birlikte Estetik Ve Plastik Cerrahi Kliniğimizi açtık.

2015’ten beri sayısız güzellik ve estetik cihaz eğitimi, dermatolojik eğitim ve bu alandaki tüm yaklaşımları konu alan sertifika programlarına katildim. Basta Paris, Fransa olmak üzere Los Angeles, ABD ve dünyanın pek çok yerinde sayısız konferans ve eğitimden geçtim.

Su anda hem mevcut estetik ve plastik cerrahi kliniğimizin yönetimini yapıyorum hem de Sehnaz Askeroglu Academy’de güzelliğe dair ne varsa en kaliteli ve prestijli şekilde danışanlarımla tanıştırmaya çalışıyorum.

 

2006 İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği

2009 İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans

2011 Case Western Reserve University Executive Education / MBA

2011 Balanced Body University Pilates Instructor

2019 Yeditepe Universitesi ICF Yasam Koclugu

2020 Akademi Royal Uzman Estetisyenlik ve Usta Ogreticilik