Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Baby Face Beauty

blank

Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty; Gelişen teknolojiyle günümüzde yaygın olarak tercih edilen cilt bakımı ve yenileme sistemidir. Lazer sistemi uygulanarak yapılan ve cilt yepyeni bir görünüme kavuşarak iyileşmiş bir hal kazanır. İlk seans sonrası bile ciltte gözle görülür bir parlaklık ve yenilik meydana gelebilir.

Cildin alt katmanlarına kadar etki eden lazer ışınları yardımıyla yapılan baby face beauty uygulamaları cilt için son derece faydalı bir yenileme yöntemidir.

Cilt lekeleri özellik güneş ışınlarının zararlı etkilerinden kaynaklı olarak meydana gelir ve kişide oldukça rahatsız edici bir görüntü oluşmasına neden olur.

Baby face Uygulamaları cilt lekelerinin de iyileşmesine yardımcı bir uygulamadır. 5-10 dakikalık seanslarda bile etkilerini hızlı bir şekilde göreceğiniz uygulamalar için uzman bir hekim ve güvenilir bir sağlık kuruluşundan destek almalısınız.

Baby Face Beauty Nasıl Yapılır?

Babay face beauty yöntemi iki aşamada cildi gençleştirerek yepyeni ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. İlk aşamada lazer ışınları cilt üzerinde mikro kanallar açarak ampüller hazırlanır ve cilde uygulaması yapılır.

İkinci aşamada ise cilt altına hazırlanan özel ürünler masaj yardımıyla yedirilerek 10 dakika bir maske uygulaması yapılır. Lazer ve uygulanan ampüllerin aydınlatıcı etkilerinden faydalanılarak istenen görünüm elde edilmesi amaçlanır.

Cilde özel hazırlanan ampüllerin içeriğinde a, c ve kök hücre içeren partiküller yer alır. İlk seans sonrası ve birinci hafta itibariyle cilt sıkılaşarak gözeneklerde meydana gelen gözle görülür bir iyileşme meydana gelir.

3. Hafta sonunda ise yoğun bir kolajen salgılanarak cilt toparlanmaya ve sıkılaşmaya başlar. Baby face uygulamalarından sonra geçmişte meydana gelmiş olan yanık izleri, lekeler silinmeye ve yok olmaya başlar.

Cilt sorunu ile mücadelede geliştirilmesi ile parlak genç ve sıkı bir görünüm elde etmek isteyenler tarafından tercih edilen bir estetik uygulamasıdır.

Baby Face Beauty’nin Lazerden Farkı Nedir?

lazer uygulamalarından ilk farkı tedavi süresinin lazer uygulamalarından kısa olmasıdır. Uygulamanın süresi 10 dakikayı geçmeyerek kısa sürede seans tamamlanır. Lazer yöntemlerinde ağrı ve anestezi ihtiyacı doğabilir.

Baby face beaut uygulaması kısa süreli, anestezi ihtiyacı olmadan ve ağrısız bir şekilde cilt yenilemesini gerçekleştirebildiği için yaygın bir şekilde uygulaması yapılabilir.

Baby face uygulamalarında cilt içten dışa doğru bir iyileşme sağlar. Hem lazer etkisi hem de kullanılan dermokozmetik ürünler sayesinde cilt ışıltılı bir görünüm elde ederken kişi rahatlıkla uygulama için ideal ortamda işlem yaptırır. 

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Mutlaka önce bir hekim kontrolü gereklidir. Hekim kontrolü olup onay verildikten sonra kişiye özel hazırlanan ampüller cilde enjekte edilerek içten dışa doğru bir iyileşme amaçlanır.

Ağrısız ve anestezi olmadan gerçekleştirilen uygulamalarda cilde yeni bir görünüm kazandırarak yıpranmış olan dokuları iyileştirmekle görevlidir. Son aşamada cilde enjekte edilen ampüller fayda sağlaması amacıyla bir maske uygulaması yapılarak seanslar sonlandırılır.

Bütün cilt tiplerine uygun olan bir cilt yenileme uygulaması ile güvenle uzman hekimler tarafından yapılabilir. Gelişmiş modları sayesinde cilt dokularının iyileştirilmesi, pigmentli yaraların hafifletilmesi ve cilt renginin iyileştirilmesi gibi tedavilerde de başarılı sonuçlar vermesi nedeniyle uygulanan bir yöntemdir.

Baby Face Beauty Hangi Amaçlar için Kullanılabilir?

Baby face beaut gelişmiş bir teknoloji ürünü olarak herkes için güvenli bir uygulamadır. Leke tedavilerinde ve cilt yenileme de başarılarını kanıtlamış bir yöntemdir.

Cilt gençleştirme, kırışık azaltma, cilt tonunu iyileştirme, cilt bakımı, gözenek tedavisi, gıdı toplama gibi birçok amaç için uygulanan konforlu bir yöntemdir. Bu amaçların kalıcı sonuçlar vermesi için mutlaka bir uzman hekim eşliğinde ve bir estetik merkezinde yapılması oldukça önemlidir.

Ağrısız olan bu özellikle günümüzde bayanlar arasında sıklıkla tercih edilen estetik uygulamaları arasında yer almaktadır. Konforlu ve güvenli olan baby face beaut uygulamasından sonra cilt beklentilerin üzerinde bir görünüm kazanarak kişinin istediği cilde kavuşmasına yardımcı olacaktır.

Baby Face Beauty Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Baby face beaut seansları tamamen kişinin cilt yapısı ve durumu üzerinde değerlendirmeler sonucunda belirlenir. Kişinin cilt yapısına göre genel olarak 2 hafta aralıklarla 3-4 seans başarılı sonuçlar almak için yeterli olacaktır. Öyle ki baby face uygulamalarında ilk seanstan sonra etkileri gözle görülür bir şekilde belli olurken cilt parlaklık kazanacaktır.

Baby Face Beauty Fiyatları 2021

Yıl boyu güvenli bir uygulama olan baby face beaut uygulamaları her cilt tipine uygun olarak geliştirilmiş bir teknolojiye sahiptir. Seanslar bittikten sonra cilt kızarma ya da şişlik yaşamadan eski görünüme tekrar hızlı bir şekilde kavuşur.

En büyük avantajı hızlı ve güvenli bir uygulama olmasıdır. Seansların az olması kısa sürede etki göstermesi açısından cilt problemi olan kişilerin yaygın bir şekilde tercih ettikleri yöntemdir. Baby face beauty fiyatları 2021 hakkında bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.